[vc_row rt_bg_effect=”parallax” rt_bg_parallax_effect=”1″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll” rt_row_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_placement=”true” rt_row_background_width=”default” rt_row_content_width=”default” rt_bg_position=”right top” rt_overlap=”true” rt_row_paddings=”true” rt_row_borders=”bottom”][vc_column][vc_column_text]Meridyen Vida

İslam Civata Meridyen Vida Bölge Bayiidir


İslam Civata Meridyen Vida Bölge Bayisidir.

Güncel Fiyat Listesi İçin Tıklayın

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”fullwidth” rt_row_style=”default-style” rt_row_paddings=”false” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_parallax_effect=”1″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column width=”1/2″][vc_separator][vc_column_text]

Civata

Civata dediğimizde ; Üretim sektörünün en vazgeçilmez ürünü kesinlikle civata olarak söylenebilir. Özellikle de otomotiv, mobilya ya da makine sektörü açısından olmazsa olmazlar arasında gösterilebilir. Bu yüzden böylesi alanlarda kullanılmak üzere üretilen parçalar birbiri ile kusursuz bir şekilde bütünleşmesi gerekmektedir. Bu da elbette akla gelebilecek her çeşit civata çeşidinin son derece kaliteli olarak üretiminin yapılması konusunda büyük bir önem taşımaktadır. Bununla birlikte civataların değişilmez bir diğer parçası ise somun çeşitleridir.

Civata Nedir ?

İslam Civata

Üretimi yapılan parçaların belirli noktalarında bir takım delikler özel orak açılır bu kısımlara da civatalar son derece dikkatli şeklide yerleştirilerek bunların üst kısımlarına da somun eklenir ve parçalar muntazam bir şekilde birbiri ile bir bütün haline gelmiş olur. Tüm bu nedenlerden dolayı da bir civata üretimi için kullanılacak olan malzeme son derece kaliteli olmalı ki birbiri ile bir bütün haline getirilerek olan parçalar bütünleştiğinde her hangi bir sorun yaşanmasın. Bunun için de her türlü alanda kullanılması mecburi olan bu civata çeşitlerinin alındıkları yer de son derece önemli hale gelir.

Kaliteli Bir Firma;

Bu konuda lider olan İslam civata çok uzun yıllardan beri edindiği engin tecrübe kullandığı son derece kaliteli malzemeleri ile birbirinden kaliteli civata çeşitlerini sürekli olarak üretmektedir. Civata Nedir ? Hem toptan hem de perakende satışını yapan bu büyük ve kaliteli firma içerisinde civata ya da daha başka her türlü bağlantı parçaları üretilirken öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Ve bu doğrultuda son derece büyük bir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile her alana itina ile bu bağlantı ürünleri temin edilir.

Bilindiği üzere büyük sektörler tasarladıkları her farklı ürün için öncelikle bu ürünlerin parçalarını üretimini yaparlar ve daha sonra tüm bu parçaları bir araya getirerek piyasaya sunmak istedikleri ürünü ortaya çıkarırlar. Bunun için de üretilen tüm bu parçaları bir araya getirecek olan şey de birbirinden farklı olarak üretimi yapılan bağlantı elemanlarıdır. Bunun için de birbirinden farklı civata ya da daha başka birçok değişik bağlantı elemanları son derece kaliteli bir üretimden geçip yine aynı şekilde kaliteli malzemelerden yapılmalıdır.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_separator][vc_column_text]

Sunta Vidası

     Dünya çapında birçok farklı sanayi ve üretimi yapılan birçok değişik alanda ürünler mevcuttur. Ve tüm bu ürünlerin her birinin birbirinden farklı ve kaliteli parçaları mevcuttur. Ancak bir durumları her birinde ortaktır. O da tüm o üretilen ürünlerin parçalarını bir araya getirerek birbiri ile bir bütün haline getirilmesini sağlayan birbirinden farklı bağlantı elemanlarıdır. Bu nedenden dolayı dünya üzerinde üretilen her ürünün temel parçası şüphesiz sunta vidası ya da daha birçok değişik bağlantı elemanlarıdır.

      Eğer bu bağlantı ürünlerinden bir tanesi bile hatalı çıkar ise o zaman bir domino taşı gibi tüm parçalar birbirinde ardına parçalanabilir. Bunun nedeni ise her hangi bir ürünün parçaları bir araya getirilirken her biri bir diğerini tamamlayarak birbirinden destek olmaktadır. Bunun için de eğer bağlantı elemanları kaliteli olmaz ise o zaman bir ürünün tüm parçaları dahi tamamlanmış bile olsa her biri boşa gitme ihtimali olabilir. Bu yüzden tüm bağlantı elemanları kaliteli bir yerden temin edilmesi büyük bir önem arz etmektedir.

Kaliteli Bir Firma

       Buna verilebilecek en doğru adres ise İslam cıvatadır. Bu büyük ve kaliteli firma önceliğini müşteri memnuniyeti ve her ürettiği bağlantı elemanları adına en yüksek kaliteli yakalamaktır. Bu güne kadar çalıştığı tüm kişilerden son derece olumlu geri dönüşler alan İslam cıvata her ürettiği ürün üzerinde büyük bir titizlikle durur. Bu ister bir sunta vidası olsun isterse de daha farklı bir bağlantı elemanları adına en yüksek kaliteyi yakalamak için çalışırlar. Bir diğer taraftan sunta vidalarına gelinecek olunursa eğer birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunların hem renk olarak hem ölçü hem de üretildiği malzeme açısından farklı ürünler bulunmaktadır.

       Bunların içinde çinko ya da pirinçten üretilen farklı sunta vidası çeşitleri mevcuttur. Renk olarak ise genelde sarı, siyah ya da altın rengi gibi birçok değişik renk kombinasyonu mevcuttur ve bu da elbette kullanıldıkları yerlere göre değişiklik göstermektedir. Vida çeşitleri genele olarak son derece hassas olarak tasarlanır ve bununla birlikte bir ucundan diğer ucunda kadar tam bir simetri ile üretilir. Özellikle de helis çapları yani daha çok açıları büyüklük ya da küçüklüğüne göre değişiklik gösterir. Bu da elbette kullanıldıkları alana göre de bir takım farklılıklar yaratır.

[/vc_column_text][vc_facebook type=”button_count”][vc_tweetmeme][/vc_column][/vc_row]